Jeneratör Marmara Bölge Yetkili servisi

Hakkımızda

Firmamız SUPER STAR yetkili bayi ve servisi, Mitsubishi jeneratör yetkili servisi, Alimar Jeneratör Yetkili Servisi, Euro Energy Jeneratör yetkili servisi olup, jeneratör, protatif jeneratörler, dizel ve benzinli jeneratörler, ışık kuleleri, motorlar, motopomp, deniz motorları ve traktörlerinin servis ve yedek parça temini konusunda çalışmalarını deneyimli kadrosu ile yürütmektedir.

Amacımız yetkili servisi olduğumuz; mitsubishi, Alimar, Euroenergy ve süperstar ürün, yedek parça ve servis hizmetlerini sizlere daha uygun şartlarda ve hızlı verebilmektir.

20 yılı aşkın süredir motosan (süperstar) firması bünyesindeki çalışma ve hizmetlerimizi, artık starjen olarak sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.
Müşteri memnuyetini ön planda tutarak, dürüst, güvenilir, zamanında teslim ilkesiyle her marka ve modelde jeneratörlerinizin periyodik bakım, acil bakım ve onarımı ile hizmetinizdeyiz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Starjen konusunda uzman personeli ve satış ekibi ile Jeneratör servis satış bakım onarım ve yedek parça konularında ürün ve hizmet sunmaktadır.

Süper Star ana bayi ve yetkili servisi
Alimar Jeneratör Yetkili Servisi
Euroenergy Jeneratör Yetkili Servisi
Mitsubishi Jeneratör Yetkili Servisi

Jeneratör, jeneratör kiralama, servis, bakım onarım, ikinci el jeneratör alım satımı, dünyanın önde gelen markalarının jeneratör servis bakım onarımları, muhtelif marka ve model debrijalı motor satışı servis bakımı, motopomp, dizel deniz motorları, bt30 traktör arıza, kurulum, Araç ve teknisyenle beraber jeneratör kiralama, jeneratör yedek parça satışı, yer değiştirme, orijinal yedek parça satışı ve periyodik jeneratör bakımları konularında İstanbul'da hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz Hizmetlerimiz

Hizmet bölgelerimiz; küçükçekmece jeneratör tamircileri, jeneratör yedek parçaları, avrupa yakası jeneratör servisi, halkalı jeneratör, mahmutbey, Esenler, Bağcılar, Topkapı, ikitelli jenerator servisi, küçükçekmece jeneratör bakım onarım, istanbul jeneratörcüler, Halkalı, Bakırköy, Esenyurt, Bayrampaşa, İkitelli organize sanayii bölgesi, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Başakşehir ve İstanbul Avrupa yakasında jeneratör satışı, servis, bakım onarım ve kiralama ve yedek parça satış ve temini hizmetlerini vermekteyiz.

İstanbul'da tüm jeneratörlerin Servis Bakım Onarım ve satışı yapılmaktadır.